Nas

Sinuzita

Postata de Valerica2129500 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
Am o problema de cateva luni cu nasul.. cand sunt stresata imi curge nara stanga, dar substanta are o culoare neobisnuita si miroase foarte urat. imi puteti spune la ce medic sau ce analize trebuie sa-mi fac sa vad care este problema?
Va multumesc

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Medic. ORL. Cat mai curand.

Medic Epuran

acum 12 ani

Recomand consultul unui medic ORL-ist care vă va indica şi setul de analize care va trebui efectuat