Nas infundat

Sinuzita

Postata de Criuuu964 cu 11 ani in urma.

Nu pot respira seara pe nas , mi se infunda mereu . Am avut polipi si m-am operat , nu vreau sa ma operez iar . Ce as putea folosii regulat pentru nas , am impresia ca din cauza nasului fac si cearcane ...si nu unele superficiale .

Raspunsuri (1)

Dr. Ramona Muresan

acum 11 ani

Buna ziua,
consultati medicul ORL ca sa vedeti daca s-au refacut polipii si o alternativa de tratament ar fi un spray de nas cu cortip***ad pentru a reduce dimensiunile acestor polipi, in cazul in care s-au refacut. Discutati cu medicul ORL despre tratamentul nechirurgical al polipilor. Multa sanatate!