nas infundat si sforait

Sinuzita

Postata de florica4275109 cu 12 ani in urma.

Am o fetita de ani si are nasul infundat nu-i curge nasul ,iar noapte in momentul in care adoarme incepe sa sforaie.
Am fost la ORL se pare ca are polipi putin inflamati am facut tratamnt dar de sforait tot nu a scapat .

Raspunsuri (5)

Medic Epuran

acum 12 ani

Ar fi recomandată o reevaluare a situaţiei de către medicul ORL-ist deoarece este posibil să trebuiască efectuată o operaţie de îndepărtare chirurgicală a acestor polipi

Bianca

acum 12 ani

Daca sunteti din Cluj ,va recomand o vizita la Dr.Simona Nitu nepotelului meu i-a dat un tratament cu produse homeopate care se gasesc in farmacii si polipii si-au micsorat marimea,acum nu mai are nici o problema,e cel mai bun medic pediatru homeopat.nr de tel o sa il gasiti pe internet.daca nu reusiti sa ajungeti incercati sa ii dati un telefon sigur va v-a ajuta.Multa sanatate

florica4275109

acum 12 ani

buna ziua
iti multumesc pt informatie eu sunt din buc. poti sa-mi spui si mie ce medicamente a luat ? si in cit timp s-au vazut rezultatele nu cred ca pot veni la cluj este prea mare distanta.

carmina

acum 12 ani

Doamna Dr Nitu (la care noi+colegi de servici+cunostinte) mergem de multa vreme, ne-a recomandat pentru Bucuresti sa mergem cu incredere la Doamna Dr. Luminita Sirca tel 074516561 (cerusem sa ne recomande un medic homeopat bun pentru niste prieteni din Bucuresti).
Sper sa va fie de folos

florica4275109

acum 12 ani

va multumesc pt informatie