ma adresez specialistului

Sinuzita

Postata de superman cu 10 ani in urma.

Sunt Adrian am 31 de ani si de vreo 3 saptamani ma supara o problema de genul orl in sensul ca am mai tot timpul nasul infundat,ma doare capul,iar cand nu este infundat ca folosesc picaturi imi curge tot timpul,iar noaptea transpir foarte mult.am folosit medicamente de raceala si gripa dar degeaba.ce pot sa fac?va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul de familie sau ORL-ist.