escrescenta in interiorul narinei

Sinuzita

Postata de cristina.catrina cu 12 ani in urma.

fata de 18 ani cu amigdala polilobata dezvoltata la varsta de 2 ani are aparuta, relativ,recent,o excrescenta in nara stanga.Ma pot adresa unui serviciu ORL adulti sau copii,fetita neac***a 18 ani impliniti?Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Mergeti la consult la un medic specialist ORL, preferabil unul care lucreaza la Spital. Daca este in evidenta medicului pediatru, cu un bilet de trimitere puteti merge unde doriti,depinde si de domiciliul d-vs ( aveti sau nu sectie de copii ! ? ?