durere de cap

Sinuzita

Postata de maryana&b cu 9 ani in urma.

buna seara am nevoie de sfatu unui doctor fata mea de 23 de ani are dureri de cap de 2,3 luni durerile sunt toata ziua dar seara si dimineata sunt mai puternice ,cate odata chiar are ameteli usoare am fost la doctor cu ea si medicu de familie cum a consultato i-a spus ca are sinuzita ,i-a prescrs ca tratament antinevragic si parasinus fara un antibiotic sau o trimitere la un speialist nu stiu ce sa fac va rog datimi un sfat unde sa merg si ce sa fac multumesc.

Raspunsuri (2)

Maria

acum 9 ani

Buna,

incearca la linkul de mai jos daca nu-ti raspunde nimeni. Astfel de cazuri nu pot fi rezolvate oricum nici macar de cel mai bun neurolog din lume,
caci totul pleaca de la suflet.
http://s*****a/

Sanatate

Utilizator11567017260

acum 4 ani

Buna si eu am dureri de cap cam de vreo 2 ani am facut rmn angio si nu mio iesit nimic in urma cu 2 ani acum Ma doare capul si Ma imbat de cap si durere de ochi ma puteti ajuta