Durere cap severe și amorțeală?

Sinuzita

Postata de Beatrice Andreea cu 11 luni in urma.

Buna ziua de 2 luni am și eu o problema țin să menționez că nu se întâmplă zilnic in prima luna cu probleme am aveam dureri de cap severe cu amorțeală de cap pe partea stângă, cu stări de slăbiciune și amețeli puternice, in aceasta prima luna sa repetat de aproximativ 5,6 ori aceste episoade, iar după al 2 episod mai sever am inceput sa sângerez pe nas. Durerile severe m-au lăsat dar am momente când încă mai sângerez. Care sa fie problema ? Eu momentan sunt plecata din tara și nu am ajuns inca la un rmn dar as vrea un sfat un ajutor ce ar putea să fie.
Mulțumesc

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Este important sa consultati un medic cat mai curand posibil pentru o evaluare medicala completa si pentru a identifica cauza exacta a simptomelor dumneavoastra.

Va recomandam sa va programati la un medic neurolog: https://www.clickmed.ro/medic/neurologie

Articole recomandate:
sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/cefaleea-repetitiva-nevralgia-migrenoasa_326
sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/ce-boli-pot-ascunde-sangerarile-nazalei_16394