din saliva se depune destul de mult mucus alb ,saliva pusa in lighean cu apa ,care sa fie cauza?

Sinuzita Infectie respiratorie Simptome ale sinusurilor

Postata de andrix cu 3 ani in urma.

asemanator am patit cu urina . am vrut sa duc pt sumar si am pus o la frigider iar in 60 minute avea aceeasi depunere alb gri pe fund iar restul se tulburase cu un galben mai inchis ???? sa fie o legatura intre aceste doua fenomene curioase ????

Raspunsuri (1)

andrix

acum 3 ani

da se pare ca e ceva ciudat