dependenta de picaturi

Sinuzita

Postata de edydodo cu 10 ani in urma.

sunt dependent de picaturi nazale de 4 ani ...am facut si rinita....va rog un sfat sa scap de picaturi ca mi distrug viata....

Raspunsuri (2)

Dr. Ramona Muresan

acum 10 ani

Trebuie sa consultati medicul alergolog si ORL pt a gasi cauza infundarii nasului. Odata gasita veti trata cauza si nu simptomul. Sanatate!

edydodo

acum 10 ani

multumesc pentru raspuns dar nu pot sa merg la medic pentru ca nu lucrez si nu am asigurari si la privat nu-mi permit....