Date Contact Cabinet Sarafoleanu

Sinuzita

Postata de CAMELIA22125448 cu 15 ani in urma.

Am cautat peste tot, dar nu reusesc sa gasesc noua adresa si noile date de contact ale cabinetului dr Dorin Sarafoleanu. Dansul s-a mutat de pe Stirbei Voda undeva in zona Dorobantilor, din acte am inteles. Are cineva aceste noi date de contact? Va multumesc

Raspunsuri (62)

CAMELIA22125448

acum 15 ani

Am cautat peste tot, dar nu reusesc sa gasesc noua adresa si noile date de contact ale cabinetului dr Dorin Sarafoleanu. Dansul s-a mutat de pe Stirbei Voda undeva in zona Dorobantilor, din acte am inteles. Are cineva aceste noi date de contact? Va multumesc

stoica ramona

acum 12 ani

dr.sarafoleanu arecabinet pehatmanul arbore nr.12.sect.1
tel.0212301796

CAMELIA22125448

acum 15 ani

Nu mai lucreaza la acel spital. Am sunat acolo si de acolo am primit to datele cele vechi, care nu pot fi de folos. Intre timp am aflat totusi adresa corecta deci nu mai este nevoie.
Merci mult oricum.
Zilele viitoare o sa si postez pe forum datele actuale, in caz ca cineva va avea nevoie.

CAMELIA22125448

acum 15 ani

0745398576 - acesta este nr de tel de la noul cabinet. Pentru adresa cereti detalii secretarei.

adriana

acum 13 ani

ce ma sfatuiti sa ma duc la doctor sarafoleanu? am om prob destul de serioasa

adrian

acum 13 ani

buna.eu te sfatuiesc sa te duci cu incredere la sarafoleanu.am fost pacientul lui si ti-l recomand cu incredere.am facut o operatie de rino-septo-plastie plus ceva complicatii(fractura de piramida nazala) si a fost o reusita totala

Alex

acum 13 ani

Doctorul Dorin Sarafoleanu poate fi gasit la clinica de langa Victor Babes. Acum 2 luni era 150 lei consultatia.
Mie mi-a dat un diagnostic in 5 min pentru o problema la care multi medici mi-au zis ca inventez medicina. Din cate stiu dansul nu mai opereaza, dar cel putin pentru consultatii il puteti gasi acolo in fiecare joi, dar sunati pentru ca programarile se fac cu 2-3 saptamani inainte

Simona

acum 13 ani

Cum se numeste clinica? Ai un nr de telefon? Cel pe care l-a postat Camelia mai este valabil? Am nevoie urgent,
Multumesc frumos

mariana

acum 13 ani

Cabinetul doctorului Sarafoleanu se afla in spatele restaurantului Perla de pe Dorobanti, str Hatmanu Arbore nr 12 etj 5 interfon 6 .Programul dinsului este miercuri si vineri de la ora 15 la 18.

maria

acum 13 ani

dr. Codrut Sarafoleanu are program miercurea si vinerea?

tny

acum 11 ani

eu am fost luni 15/04/2010,a fost super ok

cristina

acum 13 ani

as dori un numar de telefon de la cabinetul domnului doctor.Sunt din provincie si vreau sa fac o programare.

liviu

acum 13 ani

021-2223538 nr tel secretariat, sau nr. mobil 0743126363

vlad

acum 13 ani

nici unul nu merge .fixul e un fax , iar mobilul de orange il intrerup tot timpul - nu il lase sa sune -....

adela

acum 13 ani

buna,
stie cineva cumva ce preturi are la cabinet?
merci

alexa

acum 13 ani

la d-l dorin sarafoleanu consultatia e de 150 lei. la codrut nu stiu daca e acelasi pret.

andreea

acum 13 ani

Dorin Sarafoleanu nu mai opereaza, este mult prea in varsta. Codrut Sarafoleanu-fiul este un medic de exceptie, il recomand tuturor. Il gasiti la spitalul Sfanta Maria, unde este seful de sectie al ORL-ului. Nu vine acolo prea des, insa vine saptamanal, asa ca daca vorbiti cu asistenta veti afla cand vine. Lucreza in echipa cu doctorul Manea, iarasi un mare om si medic. Sanatate!

daniela

acum 13 ani

Bunaa.am fost diagnosticata cu sinuzita sfenoidala,as vrea daca poate sa mi spuna si mie cineva kre s a operat cam cat costa la dl doctor codrut sarafoleanu

Andreea

acum 13 ani

O sa ramai impresionata Daniela daca iti zic ca acest medic nu iti cere spaga si ca atat cat ai sa-i dai tu e ok. Stiu din surse sigure de aceea iti spun, am fost pacienta si am cunoscut si alti pacienti cu acea ocazie. Tot ceea ce pot sa-ti zic este ca la cabinetul privat este destul de scumpa consultatia, dar de operat te va opera in spital unde casa de asigurari acopera suma. Iti va face analize performante si comunica excelent cu pacientul. Esti pe cele mai bune maini. Daca te pot ajuta si cu alte informatii, sunt oricand dispusa! Sanatate!

catalin

acum 13 ani

m-ar interesa si pe mine o consultatie..sa merg la Sfanta Maria sau la cabinetul personal?
are cineva adresa exacta a cabinetului?
multumesc!

Pag 1 din 4