curge nasul

Sinuzita

Postata de argtim cu 12 ani in urma.

racit neracit curge apa chioara destul de des.ce-i de facut?

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

cam de cat timp ati racit? si in general, cam cat de des raciti si de cand? ce simptome ati avut? ati fost internat vreodata pentru aceste ''raceli''? daca da, ce analize vi s-au facut, ce diagnostic vi s-a pus? ce tratamente ati urmat? acum luati vreun medicament?

va urez o seara buna

ion mitu(argtim)

acum 12 ani

pentru dul dr georgescu cristian .>ultimele analize din 28 03 ac in numar mare si foarte complexe,sunt normale cu exceptia la 3(uree=50;creatinina1,4;eozinofile=4,8).cele care ar putea indica o infectiesunt in parametri inclusiv fibrinogenul.am luat in ianuarie claritine si biorinil ,iar aprox.o luna de zile chiar m-am simtit f bine , nu am mai racit deloc dupa care totul a reintrat in normal!!!!!VA MULTUMESC PENTRU ATENTIA ACORDATA.

racit (de vreo 6 ani)

acum 10 ani

de cativa ani buni in fiecare luna racesc odata cel putin...paracetamolul nu mai isi face efect, nici daca iau 2...cred ca se intampla ceva grav in organismul meu pentru ca in primele 3-4 zile din raceala pierd mai multa apa decat o femeie insarcinata...