curentul

Sinuzita

Postata de danielvoda cu 12 ani in urma.

Sotia mea a fost anul trecut in Anglia si a lucrat intr-un mediu cu geamurile si usile deschise,ca urmare s-a ales cu un curent de toata frumusetea;cum pote se scape de curent?,a folosit codamin,dar fara prea mare efect.Ne puteti spune ce sa folosim pentru a scapa de curent?
Va multumim !

Raspunsuri (2)

lola

acum 12 ani

Poate sa scape de curent inchizand usile si geamurile!!

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,
dupa cum scrie si in raspunsul de mai sus, aceea este cea mai eficienta metoda de a rezolva problema. codamina este un medicament simptomatic, adica nu trateaza cauza bolii ci doar manifestarile. iar excesul de asemena medicamente va dauna intr-un final afectand alte sisteme cum ar fi cel digestiv pentru inceput.

va urez o seara buna