cum pot trata sinozita

Sinuzita

Postata de MARYA33 cu 12 ani in urma.

buna ziua ma numesc ana si tatal meu are o problema cu sinozita a facut tratament dar nu a disparut spuneti ce poate sa faca are stari de oboseala si se trezeste cu gura uscata

Raspunsuri (5)

ioana

acum 12 ani

eu am descoperit un tratament foarte bun pt sinuzita: Sinutox. sunt niste pastile din plante, se ia 1 pastila, de 3 ori pe zi. se face o cura de 7-14 zile.

sinuzita

acum 12 ani

Sinuzita se trateaza cu Best Serrapeptase....toata lumea stie, in Germania asta e cel mai folosit medicament. Se gaseste si la noi:
www.naturanoastra.shopmania.biz

petru

acum 12 ani

si eu am problema asta,un an in urma mi lau scos medicul mia zis ca nui liac,asta e o boala care nu se lecueste,trebue sa va paziti de raciala,de nu odata pe an trebue scos.

Lupulescu Aurel

acum 10 ani

Si eu am sinuzita si am tot luat medicamente dar degeamba. Am citit pe ceva site din Germania ca Best serrapeptase de 40.000 ui este cel mai eficient si ca acolo se administreaza in spitale asa ceva.
Nu stiti de unde as putea sa cumpar de aici din romania, am vazut scris undeva ca la Cluj ar fi cele originale care se iau 3 pe zi.
Multumesc.

daniela

acum 12 ani

si eu am o problema asta si nu stiu ce sa fac