Corectia nasului (rinoplastia)

Sinuzita

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

as dori sa cunosc cat costa operatia de remodelarea nasului va rog frumos

Raspunsuri (17)

daniela12496839

acum 16 ani

Buna,si eu am suferit o operatie in zona faciala(botox).Nu ar fi foarte scumpa o operatie dar depinde felul in care vrei sa-ti fie remodelat , serul cu care s elucreaza,cata cantitate intra si multe altele.Iti spun din propia experienta ca altceva este sa-ti zica cat costa o remodelare a nasului si altceva este sa-ti spuna chiar Doctorul care iti va face aceea operatie.El te va informa absolut tot ce-ti doresti,iar atunci vei afla si adevaratul pret.Nu uita inainte de a face aceasta operatie trebuie sa fi sigura ca vrei ,sa fi curajoasa si bine inteles sa afli riscurile la care te vei supune.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

De ceva timp ma intereseaza si pe mine acest tip de operatie,m-am nascut cu o forma normala la nas,dar la varsta de 6-7 ani am avut parte de o cazatura de asfalt dand cu nasul si rupandumi-l,dar nu am fost la medic,apoi la scurt timp,desii nu a apucat sa mi se vindece am mai dat din nou cu nasul de gheata(intrand in iarna)iar atunci am avut parte de un traumatism mai sever,rezultatul fiind,in momentul de fata necesarul unei operatii plastice.Dar la fel sunt si eu interesata cu aproximatie la ce pret se ajunge......desii acolo medicul iti spune exact despre ce este vorba dar asa in mare cam la ce pret sa ma astept.Multumesc celor care imi poate da un raspuns.

diana380

acum 15 ani

In luna martie 2008 eu am fost supusa unei interventii de rinoplastie cu corectia deviatiei septului nazal (clinica privata di Timisoara) - pretul 1200 euro.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

imi puteti spune daca se fac operatii pentru remodelarea nasului si in targu mures.si daca se face unde si cat costa....am vazut a mai sus scria 1200 de euro dar in timisoara....la targu mures se face asa ceva sau la cluj?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

cam cat ar costa o asemenea operatie? in jur de cat?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

as dorii sa stiu si eu cat ajunge o operatie de renodelare a nasului...

cristina

acum 12 ani

saptamana trecuta mi-am facut eu...m-a costat 450 euro totul

Simona lucia

acum 11 ani

450 euro?ff bn.poti sa-mi dai te rog adresa cabinetului?
Mersi

ioana

acum 10 ani

unde te-ai operat?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

as vrea sa stiu cat costa o operatie de micsorarea nasului...sau daca se poate sa iau legatura cu un doctor specialist pe messenger.

cristina

acum 14 ani

intra si tu pe google si cauta in orasul tau suni un doctor te duci la consult si intrebi, era de asteptat ca in ziua de azi sa fie peste 1000 euro

alyna

acum 13 ani

buna. as vrea si eu sa stiu cam cat costa o astfel de operatie?

alyna

acum 13 ani

m-am uitat pe net sa vad preturile acestor interventii, dar nu gasesc nicaieri. unde sa caut mai exact? va rog, vreau si eu un rasp

monica

acum 13 ani

santeti idioti cine dracu da atat creca moartea

marius

acum 13 ani

pret

pislaru marius

acum 13 ani

pretul

hantaru daniel

acum 8 ani

opératie n''as cat ar costa