chist sinus

Sinuzita

Postata de elena2010 cu 13 ani in urma.

Buna,am un chist de 2 mm la sinusul frontal drept.Intrebarea mea este > este obligatoriu sa ma operez? este periculos acest chist ?

Raspunsuri (1)

floryny

acum 13 ani

Din cate stiu, sinuzita se poate trata acasa, medicamentos sau prin inhalatii. Vorbeste cu medicul care te-a diagnosticat si vezi ce parere are. Pana acum ai urmat tratament?