ce sa fac?

Sinuzita

Postata de liean cu 12 ani in urma.

De 1 an , 1 an si jumatate incoace ma confrunt cu o problema: baietelul meu de 3 ani face repetat rosu in gat, amigdalitata, rinita si nu mai stiu nici eu cate diagnostice i-au mai pus medicii. Mi s-a spus ca ar trebui operat pentru inlaturarea polipilor (medicul de familie care nici macar o data nu a verificat copilul). Am fost la medicul ORL si mi s-a spus sa asteptam ca nu e cazul, e normal modul in care arata.
Andrei are nasul infundat, dar nu curge, oricat il sufla, insa se aud mucozitati. Mereu face in gat. Acum e din nou cu nasul infundat si cu tuse, rosu in gat, febra 38,4, iar acum mi-a spus ca il doare fruntita. Eu ma gandesc la o sinuzita. Ce sa fac? Nu mai am incredere in medici! Cati medici atatea pareri!

Raspunsuri (1)

colnago

acum 12 ani

Incercati cu incredere o cura cu bautura bioactiva Tahitian Noni, nu are contraindicatii. Ajuta mult la reglarea sistemului imunitar. Fetele mele o consuma de 4 ani, nu au fost de atunci la medic...