Bună seara!Sufar de picătura postnazala. Ce tratament aș putea urma?

Sinuzita

Postata de Utilizator11637869982 cu 2 ani in urma.

Nu am nasul înfundat. Nu îmi curge nimic pe nas ,dar simt cum se scurg secrețiile nazale în gât. Nu le pot expectora. Am urmat tot felul de tratamente cu antibiotic ,sinupret, ibusinus, spay nazal Biorinil dar nu am simțit nici o ameliorare. Dimineața nă trezesc cu dureri de cap, mai ales pe partea dreaptă deasupra sprâncenelor de parcă nici nu pot deschide ochii bine. Vă rog să îmi indicați un tratament dacă se poate. Mulțumesc.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Alergiile/rinita-alergica-sezoniera_16880