Aslo marit!

Sinuzita

Postata de inucutza cu 11 ani in urma.

Buna ziua!Adresez o intrebare care ma macina:ieri am primit rezultatul unor analize, facute ptr ca ma simt obosita, lipsita de vlaga,nu ma pot ocupa de copil.Alaninaminotransferaza este 52(normal pana in 31)iar Aslo este 500. Mentionez ca urmez un tratament ptr anxietate,atac de panica,depresie postpartum(dupa nasterea fetitei, si deja incepusem sa ma simt mai bine de 2 luni)In urma cu 3 ani m-am operat de deviatie de sept, simptomele erau -dureri de cap,oboseala, acum e mai bine dar nu am reusit sa scap de asa-zise pocnituri in ureche, ale articulatiilor banuiesc,ca si cum as avea acolo ceva .Cand ies afara sunt sensibila la frig, mi se infunda repede nasul...acum ma doare capul,obosesc, ma concentrez greu. Ce sa fie oare?va multumesc anticipat pentru raspunsuri.o zi frumoasa!

Raspunsuri (1)

inucutza

acum 11 ani

Mentionez ca in ultima saptamana am simtit niste junghiuri in zona inimii, cateodata imi ingreunau si respiratia