am nevoie de cateva informatii!

Sinuzita

Postata de CristinaCrina cu 12 ani in urma.

Buna! am si eu o problema la nas....cornetele mijlocii s.au unit de sept si din cauza aceasta fac mereu sinuzita.....mi.am tratat sinuzita si acum trezuie sa fac operatia....am inteles ca nu este grea, dar in ce consta de fapt? o sa ma taie? o sa ma doara dupa?(mentionez k o sa imi faca anestezie generala)....Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

carmen

acum 12 ani

am o prietena care s-a operat cu multi ani in urma. nu mai stiu foarte multe detalii, stiu doar ca anestezia a fost locala, iar operatia s-a efectuat cumva prin nara.

carmen

acum 12 ani

eu am descoperit un medicament foarte bun pt sinuzita, pe baza de plante. se numeste Sinutox si din cate stiu este aparut de curand pe piata din Romania. (eu il mai folosisem acum cativa ani, dar adus de cineva din Germania). este posibil sa nu fi ajuns inca in toate farmaciile, dar daca mergeti la 2 - 3 sigur il gasiti. costa pana in 30 ron. se ia cate o pastila de 3 ori pe zi, timp de 7-14 zile. si nu este nevoie sa se ia cu antiinflamator ca in cazul altor tratamente.