p***a piciorului?

Sindromul picioarelor nelinistite

Postata de Madalina cu un an in urma.

Buna ziua , de aprox 1 an mi-a apărut pe p***a piciorului un nod .Când îl apăs nu ma doare ,dar atunci când depun efort când lucrez începe sa ma doară tot piciorul de la genunchi în jos.Ma mai doare și când conduc .Am observat atunci când fac baie mi se vede ca o culoare mai închisă ma gândesc ca sunt venele .Poate fii o problema cu venele? Ce poate fi? La ce medic îmi recomandați sa merg?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa va consultati cu un medic ortoped pentru a determina cauza exacta a nodului din talpa. Medicul va examina nodul si va lua in considerare istoricul medical si simptomele dumneavoastra pentru a face un diagnostic precis si pentru a recomanda un plan de tratament adecvat.

Va recomandam sa va programati la un medic ortoped: https://www.clickmed.ro/medic/ortopedie