De ce imi amorteste picioarele foarte repede ?

Sindromul picioarelor nelinistite

Postata de Utilizator11554567521 cu 5 ani in urma.

Buna ziua , am si eu o intrebare ! Am 21 de ani . Cand stau intr-o parte in pat imi amorteste foarte repede piciorul mai exact bulanele dar foarte rapid mai exact in 5 min .. si uneori imi amorteste si capul si cand imi schimb pozitia simt o racoare la cap ca se dezamorteste , este ceva normal ?? Ma puteti ajuta ? Va multumesc !

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/cauzele-amortelilor-de-la-nivelul-bratelor_9043