se poate sa fie sindrom carcinoid?

Sindromul carcinoid Tumora carcinoid

Postata de Julie cu 6 ani in urma.

In urma cu 4 luni am nascut prin cezariana. Dupa trei saptamani am inceput sa am varsaturi si diaree. Am fost testata pt clostridium diffile si a iesit doar toxina A si la un alt test a iesit negativ. Am slabit foarte mult si aproape nu mai pot umbla. Mi s-a facut RMN si nu s-a gasit nimic.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articole de interes: //sfatulmedicului.ro/Abuz--dependenta--si-intoxicatii/colita-cu-clostridium-difficile-sau-colita-pseudomembranoasa_8314
//sfatulmedicului.ro/Cancer/tratamentul-tumorilor-carcinoide-gastrointestinale-informatii-pentru-pac_785