Cum scap de o alergie ?

Sindrom de alergie orala

Postata de Utilizator21553761146 cu 5 ani in urma.

Buna la toti , prietenii mele i-a aparut o alergie pe piele , sunt rosii si are o mancarime mare. Va rog sa ma ajutati cu un sfat si cum ar putea scapa de ea si de la ce apare astfel de alergie , ca sa nu o mai prinda. Va multumesc !

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/ai-pete-pe-pielei-afla-de-ce-boli-poti-suferi_16783