Despre ce ar fi vorba oare să sincopie?

Sincopa

Postata de Utilizator11603736924 cu 3 ani in urma.

Bună aseară am căzut cu bicicleta nu mare lucru după căzătură m.am ales cu o rană micuță la mână tot aseară ma durut enorm de tare mână a două zi de dimineață chiar după ce mă trezisem ma luat cu amețeală după câteva secunde în care eu deja m-am pus pe pat ma luat cu transpirație dupa cap vedere încețoșata auz lipsă și leșin după ce mi-am revenit ma luat cu niște crampe abdominale groaznice toată ziua m.am simțit super slabită ce poate să fie? vă rog să mă lămuriți și pe mine și cum să fac să fie bine?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/7-afectiuni-pe-care-le-semnaleaza-ameteala_15906