este normal la 3 saptamani dupa operarea unui polip nazal sangerand sa am dureri in nas ?

Simptome ale sinusurilor

Postata de MembruMobileApp1508939676 cu 6 ani in urma.

am 3 saptamani de cand m-am operat de un polip sangerand... inca ma doare nasul si cred ca am cruste de care nu stiu cum sa scap.. mi-e frica de hemoragii.. pt ca inainte de operatie aveam hemoragii foarte puternice.. parca simt si un miros urat din nara

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/polipii-nazali_5860