Virginitate

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp303258 cu 8 ani in urma.

Bună zioa,am o întrebare ca la mai multe fete....
Deci vreau să aflu daca mai sunt virgină ?
Nu am intreținut niciodată vreo relație sexuala cu vreun baiat... dar am încercat să mă masturbez... şi am observat ca în momentul masturbarii sa eliminat ceva sînge...şi acum e foarte important să ştiu raspunsul pentru că am prieten şi mergem spre ceea că ne vom căsători.. şi iam spus că nu am avut relatii sexuale... dar acum nu sunt sigură. Mia spus cineva ca la o fsta virgina sînii sunt mai tari.. însă prietenul meu mia spus că sînii mei nu par de a fi de fată virgina ...astept un raspuns conctet. Vă rog!

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1486732337

acum 7 ani

Du-te la un control ginecologic.
Te felicit pentru că vrei să te căsătorești, ești prima persoană despre care am citit asta pe forum.

MembruMobileApp1486732337

acum 7 ani

Nu cred că te-ai dezvirginat,depinde de cum te-ai masturbat. Oricum acest obicei este foarte degenerativ. Citește pe topicul respectiv.