virginitate

Sex si probleme sexuale

Postata de trix99 cu 10 ani in urma.

In cazul unei fete virgine, ce ar putea face ca sa evite cat mai mult durerea la primul contact sexual? Cum o poate diminua macar?

Raspunsuri (2)

anca

acum 10 ani

poti incerca niste geluri lubrifiante(durex sau alt ulei de masaj),un preludiu sanatos si sa o introduci intr-o pozitie confortabila si incet pana cand se obisnuieste cu dimensiunile penisului tau,,,nu uita de prezervativ!evita o sarcina nedorita! e mult mai ieftin decat sa cresti un copil 18 ani!~fii atent la corpul ei cum reactioneaza,,,,succes si distractie placuta

pretty.boy69888

acum 10 ani

buna, da este foarte important preludiul, iti pot trimite detalii pe mail... o zi buna!