Virgina insarcinata?

Sex si probleme sexuale

Postata de Marcu Maria cu 7 ani in urma.

Buna, am aproape 18 ani (fara 2 luni) si as avea nevoie de sfatul medicului. Am intretinut relatie sexuala anala neprotejat, eram in perioada fertila si stiu ca nu a ejaculat in interior, poate putin in zonafundului la exterior Nelamurirea mea e, daca a ajuns sperma aproape de cealalta zona, si sa fi intrat in vagin ?Precizez ca dupa contactul sexual, instantaneu m-am dus si m-am spalat bine. Contactul l-am avut acuma 9 zile Nu am mai avut vriun altfel de contact sexual. Deci din punct de vedere fizic sunt virgina. (nu am avut contact sexual vaginal). Sunt sanse sa fiu insarcinata, nu am simtome, nu ma simt rau, nu ma doare nimic, si consider ca nu are cum in sitoatia mea sa fie posibil. Doar ca sunt in continoare ingrijorata. Voi ce credeti? Ar trebui sa cumpar un test de sarcina ?. Va multumesc frumos

Raspunsuri (1)

q.r2p

acum 7 ani

poţi rămâne însărcinată numai dacă are loc contact sexual (nu anal, nu oral)