Va rog sa ma ajutati daca se poate.

Sex si probleme sexuale

Postata de Ciprian2002 cu 9 ani in urma.

Buna ziua, am 19 ani, si de ceva timp nu mi se mai scoala ca inainte,se inmoaie in timpul actului,dimineata cand ma trezesc,e putin tare,dar nici pe departe ca inainte, si astea au aparut doar de cand am inceput s-o fac cu prietena mea, trebuie sa ma chinui ( sa strang din dinti) s-o pot duce la capat, fumez, mananc dezordonat, si o fac si cam des, sa fie o oboseala de la mine?cam de 1 luna cel putin o data la 2 zile o facem. Si simt ca e ceva psihic, parca mereu am in cap asa " Stai sa vezi ca iar se intampla,stai sa vezi ca nu stiu ce.stai s-o auzi,stai s-o vezi etc" ,astea au fost din momentul in care incercam s-o facem la inceput, si ne cam certam,si de atunci am ramas cu parerea aia de negatie din partea ei. Multumesc frumos.

Raspunsuri (3)

Bogdan

acum 9 ani

Salut, este clar ceva pe baza emotionala,
daca vrei iti pot sugera ceva din plante. lasami mesaj.

Ciprian2002

acum 9 ani

Poti sa-mi spui te rog ce-mi sugerezi..

Ana

acum 9 ani

Ai nivelul de testosteron scazut mai mult ca sigur lasa tigarile si nu te mai stresa dimineata daca ai timp si poti incearca sa faci putin efort creste nivelul de testosteron