va rog sa imi spuneti...

Sex si probleme sexuale

Postata de adrianakk cu 10 ani in urma.

buna ziua....am facut un avort pe 16 aprilie...mi-a venit menstruatia a doua zi....la 2 sapt am avut relatii sexuale neprotejat dar nu a ejacuat in mine....acum trebuia sa imi vina menstruatia pe 13 si nu mia venit,mi-a intarziat 7 zile...am facut 3 teste de sarcina si mi-au iesit negative...va rog sa imi spuneti credeti ca as pute fi insarcinata.???..var rog sa imi raspunde urgent...si vreau si mai multe pareri...nu stiu ce sa ma fac...credeti ca si de la stres nu imi vine???...va rog sa imi raspundeti....va multumesc mult...

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Printre factorii care influenteaza ciclul menstrual se numara: stresul, alimentatia, tulburarile hormonale, infectiile din sfera genitala, etc.
Este indicat sa consultati medicul ginecolog.