Usturimi Penis

Sex si probleme sexuale

Postata de Florinel331 cu 11 ani in urma.

Am si eu o intrebare..Cand fac sex si ma masturbez,ma ustura penisul,pe la "mijlocul" actului..dar imi trece dupa ce inchei actul sexual,respectiv masturbarea..PS: Nu mi s`a "rupt ata"..Astept pareri..Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

yvona

acum 11 ani

candida

Nush

acum 8 ani

Lafel ca tine am prietene dar asta mi se intampla numai si numai cand beau alcool... deci ori au bagat astia ceva In bautura ori nu mai inteleg... usturimea tine 15-20 min apoi trece.... de obicei beau bere... ia incearca un orgasm fara sa bei nimic zimi dc te mai ustura