Usturime in timpul actului sexual!!!

Sex si probleme sexuale

Postata de Lavinia Karinna cu 9 ani in urma.

Buna ziua, De ceva timp nu mai pot avea contact sexual deoarece cand ajung la actul efectiv am o usturime ingrozitoare a labiilor mici dar si a vaginului, nu ma doare absolut deloc dar ma ustura ingrozitor altfel de probleme nu am avut si nici nu stiu sa am. De la ce poaate fi aceesta usturime si cu ce ar putea fi tratata?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este bine sa consultati medicul ginecolog pentru a exclude o infectie din aceasta sfera.

Lavinia Karinna

acum 9 ani

multumesc pentru raspuns