TTesticule mici?

Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator11599646121 cu 3 ani in urma.

Am 22 de ani, și după părerea mea am testiculele foarte mici, în com
ație cu un bărbat la 50 de ani, care sunt de 2 ori mai mari ca ale mele, nu stiu daca am vreo problema ceva, sau e normal. Astept sfatul vostru, Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Utilizator11609501055

acum 3 ani

Aceiași problemă o am și eu numai ca eu am 24 de ani. Am testiculele de două ori mai mici ca a unei persoane de vârstă mea. Și pe lângă asta mai am și penisul mic. Eu o să-mi fac curaj să vorbesc cu un medic specialist. Căci nu este normal. Merigi la un medic specialist să vezi ce zice. Eu unul asta am să fac. Măcar să-mi bage ceva în scrot sa pară ca am testiculele mari.