Sunt pregatita sau nu ?

Sex si probleme sexuale

Postata de CristinaCris99 cu 9 ani in urma.

Buna ! Am 16 ani , si sunt foarte nehotarata. am un prieten de 17 ani , si ne iubim aproape de 5 ani. Nu stiu ce sa fac , ori de cate ori vine la mine, incearca sa inroduca mana sa sub chilotii mei. stiu ca nu are intentia sa ne culcam , dar si eu , si el dese ori suntem excitati,chiar si atunci cand ne apropiem. De multe ori imi pun intrebarea: "esti pregatita sa te culci cu el? ". De foarte mult timp ne iubim , si stiu ca nu o sa ne despartim. Deja ne-am format viitorul impreuna. Am nevoie de pareri, oare cand o sa am 17 ani , ma culc cu el , se va schimba totul ? o sa se comporte altcumva cu mine ? o sa ma doara foarte tare cand o sa-mi pierd virginitatea ? :(

Raspunsuri (1)

Ana

acum 9 ani

Esti prea mica mai asteapta si vezi ce se intampla dupa 18 ani