Sunt nelinistita!!

Sex si probleme sexuale

Postata de sarah 2013 cu 10 ani in urma.

Este adevarat ca la varsta de 35 ani se ramane mai greu insarcinata?Cele care ati avut bebe dupa 35 ani,a fost mai dificil ?Va rog din suflet sa mi raspundeti!

Raspunsuri (4)

alina

acum 10 ani

intradevar e mai greu pt ca nu mai ai fertilitatea care o aveai la 25...dar depinde de la femeie la femeie.nu te ingrijora,,am foarte multe cunostiinte care au ramas gravide dp varsta de 35 .mult succes

sarah 2013

acum 10 ani

Multumesc mult pt raspuns!Sper sa am noroc si sa nu astept mult timp pana sa imi strang copilul in brate!

Olivia

acum 10 ani

Mama avea 34 de ani cand m-a conceput pe mine, asa ca stai linistita. Cu cat te stresezi mai tare, cu atat vei ramane mai greu insarcinata. Si poti incerca cu www.calendarmenstrual.ro . Eu il folosesc in scopul celalalt, si a fost foarte folositor :)

sarah 2013

acum 10 ani

Multumesc mult Olivia pt incurajare,sunt nerabdatoare si as vrea sa se intample cat mai repede.Cand avem 20 ani spuneam mereu ca nu o sa nasc niciodata pt ca imi este f frica iar raspunsul venea de fiecare data la fel: ,,nu esti pregatita acum dar o sa vina vremea cand o sa ti doresti cu ardoare si o sa uiti de frica,,simt acum ca un bebe este tot ce imi doresc!poop