Sunt confuz. Ma poate ajuta cineva?

Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator11709076132 cu 2 luni in urma.

Sunt foarte confuz nu știu ce sa cred, am descoperit recent ca sunt gay deși sunt însurat. Am făcut sex cu un bărbat de curiozitate mai învârtă decât mine și a început să-mi placa. Nu știu ce fac în acest caz?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 2 luni

Buna ziua,

Cel mai potrivit ar fi sa discutati cu un psiholog care va poate ajuta.

Alegeti un psiholog potrivit pentru dumneavoastra: https://www.clickmed.ro/medic/psihologie