starea de erectie

Sex si probleme sexuale

Postata de KARAOKE2015 cu 8 ani in urma.

AM INTELES CA PENTRU A MARII STARE DE ERECTIE SE FOLOSESTE PAPAVERINA.AM INTELES CA ESTE INJECTABILA.NU SE POATE SI PRIN PILULE SI DACA SE POATE CE IMI INDICATI? SINGUR NU-MI POT FACE INJECTIILE SI AS VREA SA LE AIU PE CALE BUCALA.

Raspunsuri (3)

KARAOKE2015

acum 8 ani

ASA DORII CIT MAI MULTE INFORMATII IN ACEST SENS,CUM SE PROCEDEAZA,UNDE SE INJECTEAZA SI DACA IAU PASTILE,CITE SA IAU SI CUM.

Medic.Fares

acum 8 ani

Buna ziua.Va recomand un produs natural Ginseng cu branca ursului, care este un tonic general, energizant, contribuie la ameliorarea stărilor de slăbiciune şi oboseală persistentă, susţine adaptarea organismului la stres (adaptogen), creşte rezistenţa la efort fizic şi psihic, este tonic sexual, contribuie la creșterea performanței sexuale, neurotonic, stimulent cerebral, îmbunătăţeşte memoria şi capacitatea de concentrare, antioxidant.Acest produs poate sa fie administrat impreuna cu alte medicamente.Durata curei este de 1-2 luni.

KARAOKE2015

acum 8 ani

imi puteti recomanda unde gasesc si eventual o fotografie