sperma

Sex si probleme sexuale

Postata de donhuan29 cu 13 ani in urma.

Buna seara va rog sa ma comunicati cat de curand pe e mail [email protected] problema mea este ca am sperma galbena si cu niste bulgari asa mici cand nu ma masturbez cateva zile si dak ma masturbez in continiu vreo 5 zile devine mai alba,vrea sa stiu ce sa intampla si dak e periculos.nu am fost la niciun consult de frika si mi sa intampla asta de vreo 10 ani :( cu mult drag astept raspunsul MARIUS TM

Raspunsuri (1)

Kasho

acum 13 ani

De ce ti-e frica sa mergi la medic? Care crezi ca este rolul lor, daca nu acela de a incerca sa ne vindece?

Este indicat in problema ta, consultul unui urolog, SINGURUL in masura sa-ti puna un diagnostic corect si sa-ti dea tratamentul adecvat diagnosticului pentru a te vindeca!