sexul anal

Sex si probleme sexuale

Postata de cvops cu 10 ani in urma.

Buna ziua! Am si eu o nelamurire legata de orificiul anal al prietenei mele; e cam larg iar ea sustine ca nu a mai facut sex anal si nici constipata nu a fost. Mai exista si alte posibilitati prin care se poate largii orificiul anal ? Mentionez ca ii intra doua degete in anus destul de usor iar cand sta capra si ma joc cu limba pe acolo se simte si se vede o gaura generoasa.

Raspunsuri (4)

anca

acum 10 ani

in principe daca se vede ''''''''gaura generoasa'''''''' sansa e mare sa fi facut sex anal la greu,,,cand o femeie nu a facut niciodata sex anal abea poti baga un deget pt ca doare(incearca sa iti bagi singur un deget in propriul fund sa simti diferenta,asa ar trebui sa simta si ea),muschii din zona anala sunt foarte stramti deci mi se pare suspect cand zici ca e asa usor de patruns,,,oricum succes

Victoras

acum 10 ani

Mai copii!!! De unde chestia asta cu sexul anal??? Anusul e pt altceva,mai,mai.....Foloseste si tu organul special creat pt.sex!!!!!Sau ai "confundat"organele??!!!Gaseste-l pe cel potrivit si lasa ''''masuratorile"!!!!!

cvops

acum 10 ani

Eu as fi interesat daca exista si alte care pot duce la largirea orificiului anal. (cauze medicale)

burnas

acum 10 ani

Cred ca este prapad la curu'' ei