sex

Sex si probleme sexuale

Postata de iasmin12 cu 7 ani in urma.

buna ziua am si eu o probleme de vro saptamana nu me mi se scola penisu . ma masturbez muult de tot si de al o varsta frageda foarte frageda de 2 ori pe zi daca e de la masturbare ma las dar spunetimi ce sa fac.

Raspunsuri (2)

Dr Rares Ignat

acum 7 ani

E posibil ca problema ta sa tina de autosatisfacerea excesiva. Cauta mai bine o prietena si daca intampini dificultati cu asta, cauta sugestii despre ce ai putea schimba pentru a-ti creste sansele sa o gasesti.

Dr Rares Ignat
psihosexolog – psihoterapeut de cuplu

MembruMobileApp1486732337

acum 7 ani

Nu te mai masturba.