sex

Sex si probleme sexuale

Postata de costinel29v cu 12 ani in urma.

va rog datimi un raspuns corect am 29 ani de ceva vreme mia aparut niste bubite rosi pe penis ma ustura foarte rau mai ales dupa sex si cand ma spal cu sapun parca ar fi carne vie si am si mancarimi pe penis ce este de facut si daca egrav multumesc //?

Raspunsuri (1)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna ziua,

Cel mai bine este sa mergeti la un medic dermatolog. Pana nu va va vedea in mod direct nu vi se va putea prescrie un tratament.