sex

Sex si probleme sexuale

Postata de mihaibeleiu cu 13 ani in urma.

buna ziua,dupa primul act sexual nu mai pot al doilea,de ce va rog

Raspunsuri (5)

ina

acum 13 ani

dc nu mai poti? Care este motivul

FEMEIA

acum 13 ani

Stai linistit. E nevoie de al doilea??? e de ajuns unul si bun. Ce, faci intrecere? Cand vei fi mai odihnit, fara stres poate va fi posibil si al doilea.

Alta femeie

acum 13 ani

nU TOTI BARBATII POT SI A DOUA OARA. sTAI LINISTIT. mULTI SE LAUDA CA POT DE MAI MULTE ORI, CA DUREAZA CINE STIE CAT, DAR DE FAPT SUNT LAUDE. Nu te lua dupa ce vezi la televizor. Realitatea-i alta. Vorba femeii de mai sus, decat mult si prost, mai bine mai putin si bun.

Iuli

acum 13 ani

Incearca sa te odihnesti un pic dupa primul, eventual sa dormi, sa faci ceva, si sa incerci al doilea nu imediat, ci dupa cateva ore. In mod normal ar trebui sa poti. Daca nu, nu cred ca e grav.

miha

acum 12 ani

am is eu o intrebare..
al doilea act sexual a fost cam la o luna de la primul si m-a durut foarte tare si a penetrat foarte greu,la al 3lea tot cam la o luna dupa al 2lea si tot dureros a fost.este vreo problema?