Sex neprotejat

Sex si probleme sexuale

Postata de Smaisarad cu 8 ani in urma.

Eu si prietena mea suntem de cativa ani impreuna .Mereu am facut sex neprotejat , insa de ceva timp a citit ceva in legatura ca ar putea sa ramana insarcinata chiar daca nu ejaculez.Eu nu am mai auzit asa ceva , insa tot ma bate la cap si ii este frica sa mai faca neprotejat.Intrebarea mea : Exista asa ceva ? Sau este posibil ca sa ramana insarcinata chiar daca nu ejaculez? Vreau un raspuns concret si nu orice comentariu gen: PAi sa faci protejat sau atele.Nu vreau sa fac protejat pentru ca nu imi place ,deoarece o cunosc si stiu sa ma controlez.MUltumesc

Raspunsuri (1)

ali

acum 8 ani

Din experienta mea, nu din vorbe, iti spun ca am ramas insarcinata cu al treilea copil la sase luni dupa ce nascusem pe-al doilea, "protejandu-ne "cu metoda ta . Deci, da, sanse foarte mari sa faci bebe.