sex neprotejat

Sex si probleme sexuale

Postata de steven091 cu 10 ani in urma.

am facut sex cu o fata de vreo 5 ori protejat cu prezervativ, intr-o seara am facut-o de doua ori, prima oara protejat a doua oara fara prezervativ. Am facut-o aproximativ 2 minute apoi am iesit din ea de frica sa nu ejaculez, asa si nu am mai ejaculat. A doua zi dimineata ea a baut contraceptiv de urgenta pentru a nu avea nicio dubie ca ar putea ramine gravida. Intrebare sint sanse sa ramina gravida. In cazul in care nu avea sa ia contraceptivul de urgenta care ar fi sansele. Mentionez a fost prima si unica oara neprotejat. Mersi anticipat!

Raspunsuri (1)

Exclusiv interviu

acum 3 luni

Nu sunt eu sunt însurat si fac cu soția de fiecare data sex fara protecție si nimic nu sa întâmplat principal sa nu ejaculeazi in ea