Secretie ciudata

Sex si probleme sexuale

Postata de Marian002 cu 11 ani in urma.

Dupa cateva minute de intretinut relatii sexuale, fara prezervativ, cu prietena mea, am scos penisul pentru a pune prezervativul si am descoperit pe penis un fel de secretie albicioasa si foarte cremoasa pe care nu am mai intalnit-o pana acum. Nu stiu din partea cui provine; as vrea sa stiu din ce cauza se produce si daca este grav. Mentionez ca nu am ejaculat. Multumesc anticipat!

Raspunsuri (3)

ella

acum 11 ani

nu din cauza ta provine cii din cauza prietenei tale sar putea sa aibe vro scurgere sau candida de preferat ar fii sa mearga la un ginecolog

busuiociuliana

acum 11 ani

hahhaha e secretia de la ea ca e excitata ce comici sunteti mai copii

busuiociuliana

acum 11 ani

hahah e de la ea ca era excitata nu e nimik grav e normal ce comici sunteti