Se va putea face diferenta?

Sex si probleme sexuale

Postata de flourege47 cu 10 ani in urma.

Salut. Azi am avut primul meu contact sexual cu prietenul meu. Din cauza unor operatii avute in trecut pentru uter bicorn , himenul meu a fost inlaturat. Ma intreb daca dupa acest contact cu prietenul meu, la consultatie isi va da seama daca am avut contact sexual sau nu, repet himenul meu fiind deja inlaturat. Exista vreo sansa ca sa se cunoasca acest fapt? Vaginul se poate stramta la loc daca nu as mai avea contact timp de 3 saptamani aproape o luna?

Raspunsuri (1)

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

pot sa iti spun doar ca vaginul nu se largeste si nu se stramteaza... virginitatea anatomica consta in aspectul himenului. din cate stiam eu, tratamentul pentru afectiunea ta consta intr-o interventie clasica (ai o cicatrice pe abdomen?), in care nu se inlatura himenul..