se termina prea repede

Sex si probleme sexuale

Postata de anuska2 cu 10 ani in urma.

Am un iubit de 1 an si 2 luni .El a fost virgin si eu la fel si am inceput de 9 luni sa avem relatii intime dar se termina foarte repede in 5-10 minute imi puteti spune care este problema?

Raspunsuri (4)

IONUT

acum 10 ani

problema este la tine,da tu cat ai vrea sa te tina.
10 minute este ceva normal nu crezi!

constantin

acum 9 ani

frate pe mine ma tine si 1 ora ... nu e vorba de ea ci de creieras .... daca el vrea sa termine repede si nu mai poate tine asta si face ... asa ca daca nu ai auzit de cei care tin si ore la primul numar inseamna ca nu ai tinut mai mult de 10 min niciodata .... uitate la un film porno ... ala e regizat la modul pozitiilor dar u crezi ca ala isi da de mai multe ori drumu in 45-60 de minute ???

marcus34171

acum 9 ani

Pastile ejaculare precoce – http://goo.gl/4jjlZp

aladin daniel

acum 9 ani

Daca vrei ca iubitul tau sa freziste mai mult,spunei sa ia un prosop sa sil puna pe penis si sa incerce sa ridice prosopul cu penisul