Se poate ?

Sex si probleme sexuale

Postata de vladut02 cu 10 ani in urma.

Se poate sa fi iesit lichidul seminal in doar 10 secunde de la inceputul relatiei intime ?

Raspunsuri (6)

rub

acum 10 ani

da daca esti foarte escitat si partenera ta este foarte hot

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Da, foarte probabil.

vladut02

acum 10 ani

Si daca era in prima zi fertila si am facut sex doar 10 secunde , este vreo sarcina sa ramana insarcinata ? Nu am ejaculat in ea , iar inainte de partida m-am spalat bine pe penis ... nu stiu sigur , dar cred ca am si urinat , care sunt sansele ?

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Sansele de sarcina sunt destul de mici.

vladut02

acum 10 ani

Aproximativ , cat la % ??? Sper ca mici :(

andreeaandre

acum 10 ani

daca nu ai ejaculat in ea...0%.