se mult prea repede

Sex si probleme sexuale

Postata de no name 19 cu 12 ani in urma.

buna va rog ajutati-ma!
am iubit si se termina foarte repede nu stiu cam in 5 min el este gata. cand i spun haide sa continuam el nu vrea spune ca a doua oara nu are chef ..ba ca este obosit .. ce sa fac am eu vreo vina?

Raspunsuri (3)

SOCRATE

acum 12 ani

NU NEAPARAT,INSA O DISCUTIE DESCHISA INAINTE DE ACTUL SEXUAL AR FI BINEVENITA.INCEARCA SA-I EXPLICI SI ,SIGUR,VA INTELEGE,NU ABANDONA.SUCCES,EVENTUAL REVINO CU MAI MULTE INFORMATII

Gheorghe vasileion

acum 11 ani

Nu se poate spune ca ai o vina,poate doar o neglijentza fatza de" jucaria" lui . Acorda-i mai multa atentie ,incearca sa i-o innozi,adica sa te joci cu ea,sa faci orice ca s-o aduci la "realitate" ! Se spune ca nu exista barbati impotentzi ,ci femei nepricepute! asa ca ,ofera-i toate placerile si pe urma ai sa vezi activitate...

alex

acum 7 ani

punel la sala de sport si dupa 5 sau 6 zile activitatea lui o sa fie un harmasar in pat..