sarcina?

Sex si probleme sexuale

Postata de happyl cu 11 ani in urma.

Buna, am 18 ani si ieri dupa ce i-am facut sex oral prietenului meu a ejaculat pe abdomenul meu. Am mers la baie sa ma spal cu apa si sapun dar a curs si spre vagin foarte putin. E posibil sa raman insarcinata?

Raspunsuri (1)

FLORIN

acum 11 ani

Stai linistita,daca nu a ejaculat in vaginul tau nu vei ramane insarcinata,iar faptul ca sa scurs putina sperma pe pasarica ta nu e o problema.Im portant e sa sa nu intre in vagin.